O nas


Studio Urody M&M: Eksperci od urody i miła atmosfera
Nasi kompetentni i oddani pracownicy są tutaj po to, żeby odkryć i pielęgnować naturalne piękno oraz zdrowie Twoich paznokci, skóry i ciała oraz włosów. Aby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę, oprócz standardowych usług takich jak pedicure czy manicure, blisko współpracujemy ze specjalistami od dermatologii i medycyny estetycznej, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze i najzdrowsze metody pielęgnacji.


Nasza filozofia: W zdrowym ciele zdrowy duch

Wypielęgnowane włosy, dłonie, stopy i skóra dają Ci pozytywne, zdrowe nastawienie do życia. To jest podstawa, na której opierają się wszystkie nasze usługi dla zdrowia i urody.
 
Dokładamy wszelkich starań, by Twoja wizyta była tak komfortowa jak to tylko możliwe. Dlatego też staramy się rozpieszczać naszych klientów zapewniając im wszelkie możliwe luksusy. Ponieważ dobre samopoczucie i nastrój działają zbawiennie na Twoje ciało.
 
Higiena stanowi jeden z naszych fundamentalnych priorytetów. Studio Urody M&M przykłada ogromną wagę do Twojego bezpieczeństwa i zdrowia, dlatego wszystkie narzędzia, które nie mogą być wysterylizowane, są wyrzucane po użyciu.
 
Nasz profesjonalny zespół specjalistów od urody, paznokci, włosów oraz ciała i twarzy wykorzystuję najnowocześniejsze techniki, by zapewnić najwyższej jakości pielęgnację skóry i paznokci, usługi SPA i wiele więcej.
 
Twój komfort jest naszym powodem do dumy!Nasz zespół: zapewnią Ci królewską obsługę!
Przyjaźni i serdeczni pracownicy chętnie powitają Cię w naszym gabinecie.