Opisy zabiegów fryzjerskich

Fryzjer

Piękne włosy, to możliwe Studio Urody M&M

Usługi fryzjerskie-koloryzacja,strzyżenie damskie i męskie

 
Pierwszy, przejrzysty kolor, który lśni w każdym rodzaju światła, nawet do 70% lepszego odbicia światła*. Wyjątkowa ochrona włosów dzięki opatentowanej technologii MICROLIGHT. Nawet do 100% pokrycia siwych włosów. To coś więcej niż kolor to fenomen światła.
Opatentowana technologia MICROLIGHT zastosowana w ILLUMINA COLOR chroni łuskę włosa i utrzymuje jej przejrzystość. Zapobiega uciekaniu światła z wewnątrz włosa, dzięki temu włosy błyszczą w każdym rodzaju światła.
 
Nasz salon poszerzył swoja ofertę o keratynowe nawilżanie i wygładzanie wlosów
 
INFUSSION GOLD (A+B) – ampułki. Połączenie wielu aktywnych składników regenerujących wysokiej jakości. Aktywna keratyna i płynne złoto, oraz mikrocząsteczki 24-karatowego złota regenerują włókna włosa uszkodzone w wyniku działania światła słonecznego, zanieczyszczeń i środków chemicznych. Wykorzystaj odżywienie z połączenia olejów roślinnych takich jak olej arganowy, olej lniany, olejku z jojoby.
 
 
Manual INFUSSION GOLD (A+B):
Wzmacniająca kuracja dla włosów, dodająca blasku, nawilżenia i odżywienia. Zwiększa grubość i regeneruje włosy
 
 NIOXIN SCALP RENEW
Zabieg polega na połączeniu dermabrazji i aktywnej pielęgnacji skóry głowy. Wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy poprzez działanie na skórę głowy, co jest podstawą zdrowych włosów, które stają się mocniejsze i gęstsze. Zabieg dermabrazji „NIOXIN” to unikalny, innowacyjny „peeling do skóry głowy”, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza, odblokowuje mieszki włosowe oraz wzmacnia włosy. Przyspiesza regenerację skóry głowy do 34%, pomagając odnowić i odbudować jej witalność, dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd i porost włosów. Zabieg jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Zalecany co 4-6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy.
 
Nasz salon prowadzi sprzedaż kosmetyków